عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری (محله شیخ هادی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، بین ازهری و اشهری

موقعیت ایستگاه اتوبوس جمهوری در محله شیخ هادی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جمهوری (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ هادی تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله شیخ هادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نجمیه، موزه آبگینه و سفالینه های ایران (خانه قوام السلطنه) و بازار چارسو و همچنین پردیس سینمایی چارسو، پیتزا داوود، پاساژ موبایل علاءالدین، کافه رستوران ریرا و خانه فاموری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری

ایستگاه اتوبوس جمهوری در شهر تهران، محله شیخ هادی و خیابان حافظ قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در حافظ، بین ازهری و اشهری قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس جمهوری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

ایستگاه مترو فردوسی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. البرز تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، بین ازهری و اشهری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جامی
  ولیعصر، بین عزیزی دوم و عزیزی یکم
 • ایستگاه اتوبوس میدان فردوسی
  انقلاب اسلامی، علوی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری ندارد.
  neshan logo