info
عکس ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده
category

ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده

ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند سرزمین بازی آبرنگ و پاساژ ارشاد و همچنین کارگاه تولیدی تشک شیرین خواب مرکزی، بانک توسعه تعاون، نانوایی سنگک، مسجد المهدی(کله ای ها) و نمایندگی کرمان موتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده اراک

ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله رنگرزها قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قائم مقام فراهانی، بین حسن‌زاده و سرابی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس اکباتان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوچه حسن زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل اله 1
  دانشگاه، شیخ فضل الله نوری، بهار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس نان ماشینی
  بلوار سیدالشهدا، آیت الله سعیدی، بین فخار و 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه رفت
  جواد الائمه، بین شهیدان علیمحمدی و مهدیه
 • ایستگاه اتوبوس جواد الائمه
  جواد الائمه، بین مسعود گازرانی و ابراهیمی فخار
 • ایستگاه اتوبوس نسترن 9
  بلوار سیدالشهدا، شهیدان توکلی، بین یکم و مجتبی موسائی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوچه حسن زاده ندارد.
  neshan logo