info
عکس رستوران پاسارگاد
category

رستوران پاسارگاد محله دیلمان، تهران

درباره‌ی رستوران پاسارگاد

رستوران پاسارگاد (رستوران) در محله دیلمان ری و خیابان امام حسین واقع شده است. این رستوران یکی از چهارده رستوران در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استخر کوثر شهر ری، فست فود غذای خوب، آموزشگاه نقاشی راه کمال الملک، تاکسی سرویس گلها شهر ری و دفتر خدمات الکترونیک شهر 2002 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران پاسارگاد تهران

این رستوران در‌ شهرتهران،محله دیلمان و امام حسین، بین منتظری و امیر آبادی قرار دارد. شماره تلفن رستوران پاسارگاد تهران 33377835 است که شما می‌توانید هراطلاعاتی بخواهید، از طریق آن به دست آورید.

رستوران پاسارگاد تهران یکی از رستوران‌های محبوب محله دیلمان است. رستوران‌های معروف دیگری در اطراف این رستوران هستند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران بیستون، تهیه غذا میزبان، میزبان، کبابسرای الغدیر و برگر مرگر اشاره کرد. کافی‌شاپ‌های خان بابا، کافه جذب و قهوه فروشی و لوازم قهوه از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله دیلمان و در نزدیکی رستوران پاسارگاد تهران قرار دارند.

چطور به رستوران پاسارگاد تهران برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران پاسارگاد تهران را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

رستوران پاسارگاد تهران در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. ایستگاه اتوبوس بسیج نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران پاسارگاد تهران می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. فراموش نکنید اگر به رستوران پاسارگاد تهران رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • رستوران بیستون
  فدائیان اسلام، بین تاجیک و کوهپایگانی
 • تهیه غذا میزبان
  فدائیان اسلام، بین کاتوزیان یکم و محمدی
 • میزبان
  فدائیان اسلام، کاتوزیان دوم
 • کبابسرای الغدیر
  یزدانخواه، صمدی، بین شیخ اکبری و فرجی
 • برگر مرگر
  (4.0)
  فدائیان اسلام، کوهپایگانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران پاسارگاد ندارد.
  neshan logo