info
عکس ایستگاه اتوبوس هفدهم
category

ایستگاه اتوبوس هفدهم (محله ولنجک، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هفدهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس هفدهم در محله ولنجک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هفدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز خرید ولنجک و همچنین میدان میوه و تره بار ولنجک، پمپ بنزین 206، گلدن کات، بوستان توسکا و گل فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفدهم

ایستگاه اتوبوس هفدهم یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ولنجک خیابان دانشجو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در دانشجو، بین امیرآبادی و میدان البرز قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هفدهم عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین تاکسی سرویس قائم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاسمن
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بین کودک یار و یاسمن پنجم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، بعد از یاسمن هفتم
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران
  دانشجو
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  دانشجو، بین اقاقیا و باغ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفدهم ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، دانشجو، بین امیرآبادی و میدان البرز
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo