info
عکس شیشه اتومبیل خدادادی
category

شیشه اتومبیل خدادادی محله میدان امامت، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو

درباره‌ی شیشه اتومبیل خدادادی

شیشه اتومبیل خدادادی (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله میدان امامت تهران و خیابان امامت واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه مرتبط با خودرو در محله میدان امامت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید شرق و همچنین داروخانه دکتر سمیعی فر، مسجد امام حسن مجتبی، دفتر ازدواج و سالن عقد نشان، نشر و پخش فرید و شرکت پرتو تجهیز بعثت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده شیشه اتومبیل خدادادی واقع شده‌اند:

 • شرکت متین خودرو پارسیان
  دماوند، تیموری
 • شیشه و قفل اتومبیل شاهد
  دماوند، فراهانی
 • اسپرت پژواک قلیزاده
  سی متری نیروی هوایی، نهاوندی(6/37)
 • باطری پارس
  دماوند، بین طوفانی و رضا حاتمی
 • دوزندگی اتومبیل شکیل
  دماوند، امامت، عبدالعظیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط همدلی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 15 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیشه اتومبیل خدادادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 15 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیشه اتومبیل خدادادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیشه اتومبیل خدادادی ندارد.
  neshan logo