عکس پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی
این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.
category

پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی (محله امام خمینی، مشهد)

مکان عمومی
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان انقلاب اسلامی

موقعیت پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی در محله امام خمینی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی در محله امام خمینی مشهد و بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان انقلاب اسلامی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس های تندرو، سوپر مارکت جلیل، میدان انقلاب، مسجد الرسول و خدمات برق مهندس خانی قرار گرفته است.


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 22 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پایانه انقلاب اسلامی

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 22 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه اتوبوس انقلاب اسلامی مشهد ندارد.