info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله رجایی شهر (گوهردشت)، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و آزادی (خیابان اصلی گوهردشت) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید رامین و همچنین رستوران فرشته، داروخانه شبانه روزی دکتر ناصری، نوول، هایپر مارکت اسکار و دندانپزشکی آوا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد کرج

در شهر کرج، محله رجایی شهر (گوهردشت) ، ایستگاه اتوبوس مسجد کرج قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین هشتم فاز 1 و نهم فاز 1 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مجتبی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  بلوار ملاصدرا
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان
  بلوار موذن، بین رودکی و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس اول سیاهکلان
  بلوار انرژی اتمی، بعد از بلوار موذن
 • ایستگاه اتوبوس میدان طالقانی
  بلوار شهرداری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo