info
عکس تشک زنیت
category

تشک زنیت محله مدیریت، تهران

فروشگاه کالای خواب

درباره‌ی تشک زنیت

تشک زنیت (فروشگاه کالای خواب) در محله مدیریت تهران و خیابان سرو شرقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو کالای خواب در محله مدیریت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، بیمارستان پارسیان، موزه موسسه دایره المعارف و مرکز تجاری سروستان و همچنین رستوران کافه ارکیده (شعبه سعادت آباد)، فروشگاه خشکبار تواضع، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، مرکز فیزیوتراپی بهروزی و دهکده پروتئین قرار گرفته است.سایر شعب فروشگاه تشک زنیت در تهران

تشک زنیت در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده تشک زنیت واقع شده‌اند:

 • تشک رویا
  سعادت آباد، علی اکبر، مجد، نامی
 • تشک داتیس
  (5.0)
  سعادت آباد، سرو شرقی، بین سوم و مجد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط راننده تپسی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تشک زنیت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تشک زنیت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تشک زنیت ندارد.
  neshan logo