info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان وصالعکس ایستگاه اتوبوس میدان وصال
category

ایستگاه اتوبوس میدان وصال محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان وصال

ایستگاه اتوبوس میدان وصال (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار شهید صارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه زبان ماهان، پیتزا شلمان، رستوران کلبه، فروشگاه افق کوروش (شعبه صارمی) و دکتر ضحی صاحب نسق (رادیولوژی فک و دهان) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان وصال مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان وصال مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوثر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید صارمی، بین صارمی 19 و بلوار هاشمیه می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان وصال مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو سید رضی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. آژانس ایمن گشت هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان وصال

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 08 مرداد ماه 1402

  هیچ صندلی نیست، اصلا مشخص نیست که اینجا ایستگاه اتوبوس هست

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان وصال واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 34
  بلوار شهید صارمی، بین میدان صارمی و صارمی 31
 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان 15
  بلوار هنرستان، بین هنرستان 13 و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان وصال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان وصال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان وصال ندارد.
  neshan logo