info
عکس عامل فروش عسل سالار
category

عامل فروش عسل سالار محله دردشت، تهران

فروشگاه مواد غذایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی عامل فروش عسل سالار

عامل فروش عسل سالار (فروشگاه مواد غذایی) در محله دردشت تهران و خیابان دردشت واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه مواد غذایی در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید گلبرگ و همچنین آبمیوه و بستنی امید، شیشه اتومبیل عبدالهی، فروشگاه افق کوروش دردشت، کبابی و حلیم گلزار و داروخانه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران

فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران در شهر تهران، محله دردشت و قرار دارد. فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله دردشت به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، محصولات یاربد، فروشگاه شکلات مروی شعبه دو و فروش عسل طبیعی محبی ۰۲۱ هستند.

چطور به فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پل خاقانی بهشتی قرار دارد. ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت هم در نزدیکی فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه عامل فروش عسل سالار تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده عامل فروش عسل سالار واقع شده‌اند:

 • محصولات یاربد
  دماوند، بین سعید عرب و صدیقیان
 • فروشگاه شکلات مروی شعبه دو
  بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، شهید محمد تقی برغمدی
 • فروش عسل طبیعی محبی ۰۲۱
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران باقری، شهید احد زاده، یکم
 • برنج پارسه
  بزرگراه شهید سلیمانی، حیدرخانی، بین اکبرزاده و جبارزاده
 • محصولات ارگانیک کنجدانه ندایی
  بزرگراه شهید سلیمانی، مدائن، شهید حمید گلستانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط همشهری (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عامل فروش عسل سالار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عامل فروش عسل سالار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عامل فروش عسل سالار ندارد.
  neshan logo