info
عکس ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام
category

ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام محله بهارستان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام

ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام (ایستگاه اتوبوس) در محله بهارستان تهران و خیابان جمهوری اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و چهار ایستگاه اتوبوس در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه هنرهای ملی و بازار باغ سپهسالار و همچنین عمارت مسعودیه، کافه و رستوران مس مس، انتشارات و فروشگاه موسیقی عارف، فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو ماشین نو و مهمانپذیر روبرو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام تهران

در شهر تهران، محله بهارستان ، ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سعدی قرار دارد. آژانس سعدی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ظهیرالسلام واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امام خمینی، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • ایستگاه اتوبوس فردوسی آرژانتین
  فردوسی، بین اول و فروردین
 • ایستگاه اتوبوس شفا یحیائیان
  مجاهدین اسلام، آجانلو
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شفایحیائیان
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ظهیرالسلام ندارد.
  neshan logo