info
عکس ایستگاه اتوبوس میخک یکم
category

ایستگاه اتوبوس میخک یکم محله باغ فیض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میخک یکم

ایستگاه اتوبوس میخک یکم (ایستگاه اتوبوس) در محله باغ فیض تهران و خیابان امیر ابراهیم واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل ایستگاه اتوبوس در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم همت و همچنین فلافل خانگی امید، ترمیم شیشه و چراغ علیپور، گلزار شهدای باغ فیض، بازار روز میوه و تره بار و گل فروشی وندا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میخک یکم تهران

ایستگاه اتوبوس میخک یکم تهران در شهر تهران، محله باغ فیض و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمین و چمران است. ایستگاه اتوبوس میخک یکم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مرکز قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میخک یکم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میخک یکم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه ملاصدرا
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی
 • ایستگاه اتوبوس گلستان غربی
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس مخبری
  بزرگراه ستاری
 • ایستگاه اتوبوس تیراژه
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین خط ویژه و شهید چراغی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  بزرگراه حکیم، سهیلی قهرودی، سهیل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میخک یکم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میخک یکم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میخک یکم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بیست و دوم بهمن، امیر ابراهیم، بین یاسمین و چمران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo