info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران
category

ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران

ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان جهان آرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرهنگ و همچنین فروشگاه افق کوروش، بازار میوه و تره بار جهان آرا، مسجد جمکران تهران، تعاونی میوه و تره بار جهان آرا و الکتریکی مصطفی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران تهران

در شهر تهران، محله یوسف آباد ، ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کردستان، چهل و سوم، جهان آرا، بین 43/1 و 42/1 است. ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

آژانس پرواز آرام آبی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد جمکران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم
  ولیعصر، اسدآبادی، بین بیست و دوم و بیستم
 • ایستگاه اتوبوس شیخ بهایی
  شیخ بهائی، آیینه وند، نرسیده به شیراز
 • ایستگاه اتوبوس خیابان شصت و چهار
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، بین پل آیینه وند و اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس پله سوم
  ولیعصر، بین هجدهم و شهید رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس چهار فصل
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین پنجاه و پنجم و پنجاه و سوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد جمکران ندارد.
  neshan logo