عکس ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین (ایستگاه اتوبوس) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان نلسون ماندلا، شمال واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان کسری، بام آرژانتین، خانه موزه دکتر سندوزی، بام رو به روی مصلی و مرکز خرید آفریقا و همچنین رستوران ارکیده، لوازم آرایشی هایلند بیوتی، دفتر رویال سفر ایرانیان، گامبی ساندویچ و پایانه اتوبوس بیهقی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین

ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله آرژانتین - ساعی خیابان نلسون ماندلا، شمال قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ميرزاي شيرازی قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس وزرا قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان آرژانتین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  ولیعصر، بین اکبری و زرین
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بهشتی، بعد از بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس شهر فرنگ
  بهشتی، بین قائم مقام فراهانی و خالد اسلامبولی
 • ایستگاه اتوبوس قائم مقام
  شهید بهشتی، بین شهید احمد قصیر و بزرگراه مدرس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آرژانتین ندارد.
  neshan logo