info
عکس مسجد ولیعصر (ع)
category

مسجد ولیعصر (ع) محله آل احمد، تهران

درباره‌ی مسجد ولیعصر (ع)

مسجد ولیعصر (ع) (مسجد) در محله آل احمد تهران واقع شده است. این مکان یکی از شش مسجد در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان امام رضا (ع) (501 ارتش) و همچنین دانشگاه علوم پزشکی آجا، دانشکده هنر و معماری، عرصه پژوهش منظر پایدار، خوابگاه نرگس ۳ و پلاتو سنگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد ولیعصر (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ی
  شنبه 16 بهمن ماه 1400

  مسجدش کوچیکه ولی با صفا است.یه زمانی که دکتر موسوی رئیس دانشگاه بود اکثرا نمازها رو شرکت می کرد.


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد ولیعصر (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد علی النقی
  (5.0)
  کارگر، دکتر احمدی
 • مسجد امام حسن مجتبی (ع)
  (5.0)
  دکتر فاطمی، سین دخت، بین بهروز و روزبه
 • مسجد امام رضا علیه السلام
  (5.0)
  گردآفرید، اعتمادزاده
 • مسجد المهدی
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، باقرخان
 • مسجد پردیس فنی
  (4.3)
  بزرگراه جلال آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ستایش (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد ولیعصر (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد ولیعصر (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد ولیعصر (ع) ندارد.
  neshan logo