info
عکس هیئت متوسلین به امام زمان(عچ)
category

هیئت متوسلین به امام زمان(عچ) محله خواجه ربیع، مشهد

هیئت

درباره‌ی هیئت متوسلین به امام زمان(عچ)

هیئت متوسلین به امام زمان(عچ) (هیئت) در محله خواجه ربیع مشهد و خیابان خواجه ربیع 13 واقع شده است. این هیئت یکی از دو هیئت مذهبی در محله خواجه ربیع مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه شهر ما، پمپ گاز CNG، پایانه مسافری کلات، رستوران اکبری و اداره گاز منطقه 5 مشهد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این هیئت یکی از هیئت‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر هیئت‌های که در محدوده هیئت متوسلین به امام زمان(عچ) واقع شده‌اند:

 • مهدیه مرحوم یداله کاظمی اندریان
  بزرگراه شهید چراغچی، خواجه ربیع 4- شهید قنبرعلی مه پیکر، مه پیکر 1
 • هیئت علی اکبریهای نوقان
  (5.0)
  خواجه ربیع، خواجه ربیع 25، رضوان 3
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammadjavadshokouhi (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی هیئت متوسلین به امام زمان(عچ) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 شهریور ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد هیئت متوسلین به امام زمان(عچ)

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   امیرحسین
   پنجشنبه 26 مرداد ماه 1402

   این مهدیه تمامی مراسم های درسال رامیگیرد وصبح جمه هم دعای ندیه می خوانند وتمامی مراسم را بخوبی میگیرند

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد هیئت متوسلین به امام زمان(عچ) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه هیئت متوسلین به امام زمان(عچ) ندارد.
  neshan logo