info
عکس ایستگاه اتوبوس سراج
category

ایستگاه اتوبوس سراج (محله نارمک، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سراج

ایستگاه اتوبوس سراج (ایستگاه اتوبوس) در محله نارمک تهران و خیابان فرجام غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نارمک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی یونا و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین مدیران خودرو، تعمیرگاه و کلاچ هوشمند اتاکو، شرکت زرگوشت مغان، داروخانه زهدی و مدرسه نمونه دولتی زنده یاد شهروز بهزادی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سراج تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس سراج تهران، شهر تهران، محله نارمک است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، فرجام غربی، مظفری نیا، تقاطع عبادی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سراج تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ماهان قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سراج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باقری
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)، بین ملکی 111 و صادقی 113
 • ایستگاه اتوبوس بازار روز
  هنگام، تکاوران، بین دلاوران و خسروپور
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه خاور
  بزرگراه شهید سلیمانی، حیدرخانی، فرجام غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سراج ندارد.
  neshan logo