عکس تهران 4 × 4
category

تهران 4 × 4 (محله داراباد، تهران)

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران

موقعیت تهران 4 × 4 در محله داراباد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تهران 4 × 4 (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله داراباد تهران واقع شده است. این مکان یکی از بیست و یک تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله داراباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارتینگ دانیال، آفرود بازار، باشگاه ورزشی، شتابدهنده هاردتک و شرکت فراصوت تجهیز ایرانیان (ایران التراسونیک) قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران


سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده تهران 4 × 4 واقع شده‌اند:

 • مرکز هنری ناصر
  (4.1)
 • ساخت سوئیچ مهربانی
  (5.0)
  جهانبخش نژاد، سباری، ششم شرقی، البرز
 • کوییک سرویس هوندا
  (4.0)
  جهانبخش نژاد، سباری، دلارا، البرز
 • فردین صلواتی
  (5.0)
  بزرگراه امام علی، افتخاری، رجبی، جهانپور
 • تعمیرگاه مرکزی دی اس
  (5.0)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bahar (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تهران 4 × 4 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرویس خدمات تعمیرگاه تعمیرکار ماشین خودرو اتومبیل

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تهران 4 × 4 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تهران 4 × 4 ندارد.