عکس سوپر مارکت یک
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت یک (محله دانشگاه تهران، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
2.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، امین

موقعیت سوپر مارکت یک در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت یک (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان امین واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طراحی و خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، کافه سکوی نه و سه چهارم، موسسه زبان های خارجی زبان نگار، هتل امید و پارکینگ طبقاتی مهرسان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، امین

تلفن تماس: 02188888888


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت یک واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه تماشا
  دکتر فاطمی، بین سین دخت و کارگر
 • سوپرمارکت شبزدگان
  توحید، ارومیه، فرمانفرما، تقاطع باستان
 • فروشگاه دهکده
  بلوار کشاورز، عبدالله زاده، بین افشار و استاد آذریزدی
 • یاران دریان یاس
  بلوار کشاورز، عبدالله زاده، بین استاد آذریزدی و افشین
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت یک ندارد.
  neshan logo