info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه
category

ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه محله فاطمیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه

ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمیه اراک و بلوار شهدای دولت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله فاطمیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مشاور و همچنین هنرستان فنی شهید باهنر اراک، پارک الهیه 2 (معراج)، نانوایی لواش، فروشگاه ایگرشاپ و کترینگ خندان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه اراک

ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک فاطمیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهدای دولت، بین بیست متری پیوند و فطرت 10 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس رحیم زاده را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای فاطمیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس استانداری
  بلوار فاطمیه، بهاران 29
 • ایستگاه اتوبوس میدان معلم
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین چهارراه معلم و سخاوت 1
 • ایستگاه اتوبوس ورودی امین
  بلوار شهدای دولت، هدایت 2
 • ایستگاه اتوبوس مسکن مهر امام صادق 1
  دلیجان، بعد از بلوار شهدای دولت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای فاطمیه ندارد.
  neshan logo