info
عکس ایستگاه اتوبوس منظریهعکس ایستگاه اتوبوس منظریه
category

ایستگاه اتوبوس منظریه محله دزاشیب، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منظریه

ایستگاه اتوبوس منظریه (ایستگاه اتوبوس) در محله دزاشیب تهران و خیابان باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله دزاشیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ادونچر کندو، بیمارستان فرهنگیان باهنر، گالری هنرهای تجسمی گذار و مرکز خرید نارون و همچنین شهر کتاب نیاوران، بیمارستان شبانه روزی حیوانات خانگی نیکان، آموزشگاه زبان ایران مهر، کافه رستوران جوجه تیغی و رادیولوژی وسونوگرافی دکترهاشمی طاری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منظریه تهران

ایستگاه اتوبوس منظریه تهران در شهر تهران، محله نیاوران و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به باهنر، بین آقایی و پونک بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس منظریه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس هدف را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس منظریه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منظریه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نیاوران
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین جهانشاهی و تکیه
 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • ایستگاه اتوبوس پارک نیاوران
  باهنر، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس قنات
  باهنر، بین شهید سعید ناطقیان و اختصاصی ناطقیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منظریه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منظریه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منظریه ندارد.
  neshan logo