عکس ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین امام خمینی و 90

موقعیت ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز مولوی اصفهان، مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، فروشگاه لوازم یدکی مزدا (مدرن یدک)، خانه رنگ و رستوران ملی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، بین امام خمینی و 90


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتداي بهارستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان بوعلي
  شهدای مارچین، بین الهام و شقایق
 • ایستگاه اتوبوس مولوی
  شهدای عاشق آباد، بین بلال و حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتداي بهارستان ندارد.
  neshan logo