info
عکس جهان ارتباط
category

جهان ارتباط محله جمهوری، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
3.7
15 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی جهان ارتباط

جهان ارتباط (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله جمهوری تهران و خیابان نور واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از شش فروشگاه لوازم الکترونیک در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ برج گردون و همچنین داروخانه جمهوری، شیرینی سرای زعفران، پاتن جامه، نانوایی لواش و آموزشگاه رانندگی جهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه جهان ارتباط تهران

آدرس فروشگاه جهان ارتباط تهران، شهر تهران، محله جمهوری و است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (+989128954469) تماس بگیرید. فروشگاه جهان ارتباط تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله جمهوری به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، آلما شبکه پرداز، شرکت آلما شبکه پرداز و موسسه هیما هستند.

چطور به فروشگاه جهان ارتباط تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه جهان ارتباط تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس انقلاب قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان حر که نزدیک به فروشگاه جهان ارتباط تهران است، پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه جهان ارتباط تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه جهان ارتباط تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده جهان ارتباط واقع شده‌اند:

 • آلما شبکه پرداز
  کارگر شمالی، نصرت، بنده ای، بین اول و ارجمند
 • شرکت آلما شبکه پرداز
  کارگر شمالی، نصرت، بنده ای، بین اول و ارجمند
 • موسسه هیما
  خوش جنوبی، خرمی
 • خدمات برق گودرزی
  نواب صفوی، هاشمی، پریچهر
 • ردیاب خودرو و کیلس استارتر
  نواب صفوی، دامپزشکی، رفیعی، علیا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسنی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی جهان ارتباط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد جهان ارتباط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه جهان ارتباط ندارد.
  neshan logo