عکس ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی (محله مهران - پیامبر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین بلوار اباذر و مهران

موقعیت ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی در محله مهران - پیامبر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله مهران - پیامبر تهران و بلوار آیت الله کاشانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مهران - پیامبر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آبشار و همچنین مجتمع تجاری یاران (رایانه و موبایل)، مجموعه تالارهای کابان، کلینیک لیزر دلتا، فست فود تومس و تالار کابان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی

ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی را می‌توانید در شهر تهران، محله مهران - پیامبر بلوار آیت الله کاشانی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله کاشانی، بین بلوار اباذر و مهران قرار دارد. ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی ایرسا واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین بلوار اباذر و مهران


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلستان شمالی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه پورسینا
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  بلوار آیت الله کاشانی، بعد از حسن آباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مهتاب
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین جدی و گلها
 • ایستگاه اتوبوس پردیس
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین شریفی و مهتاب پنجم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بنت الهدی
  بزرگراه حکیم، بلوار اباذر، بین مهتاب پنجم و مهرگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان شمالی ندارد.
  neshan logo