info
عکس ایستگاه اتوبوس همایونی
category

ایستگاه اتوبوس همایونی محله محمودیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس همایونی

ایستگاه اتوبوس همایونی (ایستگاه اتوبوس) در محله محمودیه تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله محمودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پالادیوم و همچنین آزمایشگاه مرکزی پاتوبیولوژی، مسجد محمد رسول الله (ص)، رولکس، گالری آرتیبیشن و بانک صنعت و معدن قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس همایونی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس همایونی تهران، شهر تهران، محله محمودیه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ولیعصر، بین میرشریفی و سالار بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس همایونی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی داریوش تاکسی واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده همایونی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کاظمی
  ولیعصر، تقاطع جایگاه سوخت باغ فردوس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار
  پل پارک وی
 • ایستگاه اتوبوس میدان الف
  بزرگراه شهید چمران، یمن، مقدس اردبیلی، بین سنگر و عمید
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار پایانه لاله
  پل پارک وی، اخگری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید افشار هفت تیر
  پل پارک وی، اخگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس همایونی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس همایونی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس همایونی ندارد.
  neshan logo