عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
مشاهده در نقشه نشان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (محله ایرانشهر، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین شکوه و رامسر

موقعیت فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

از این مکان خرید کن و ۳ درصد از پولِ‌تو پس بگیر!

پیشنهاد از

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان امیر اعلم، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین مهمانپذیر بی بی، هتل تهران درسا، سینما فردوسی، فست فود هایدا - شعبه دروازه دولت و کلینیک خانواده ایرانی شعبه فردوسی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در شهر تهران، محله ایرانشهر، خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند چرم سهند، فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه و فروشگاه شیرین عسل در محدوده این فروشگاه قرار دارند.


چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سمیه قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بین شکوه و رامسر


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • چرم سهند
  سعدی شمالی، بخارا، هاشمی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  فردوسی، انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین طالقانی و ظهیرالاسلام
 • فروشگاه شیرین عسل
  میدان فردوسی
 • جانبو
  انقلاب اسلامی، حیدری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo