info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو محله ایرانشهر، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله ایرانشهر تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه زنجیره‌ای در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دیزنی لند علاالدین، بیمارستان امیر اعلم، کارخانه آرگو، موزه پمپ بنزین دروازه دولت و مرکز تجارت جهانی فردوسی و همچنین مهمانپذیر بی بی، هتل تهران درسا، سینما فردوسی، فست فود هایدا - شعبه دروازه دولت و موزه عروسک و فرهنگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو فردوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران در شهر تهران، محله ایرانشهر، واقع شده است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله ایرانشهر به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند چرم سهند، فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو و فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سمیه قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • چرم سهند
  سعدی شمالی، بخارا، هاشمی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  شریعتی، نرسیده به ریحانی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین طالقانی و ظهیرالاسلام
 • جانبو
  انقلاب اسلامی، بین نادری و بن بست حیدری
 • فروشگاه یاران دربان چالیش
  انقلاب اسلامی، رامسر، بین محمدپور و بهبهان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 10 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo