info
عکس سوپر سالار
category

سوپر سالار محله حاجی آباد، کرج

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر سالار

سوپر سالار (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله حاجی آباد کرج و خیابان ابو علی سینا واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین مرکز ماساژ دانوب اسپا، مجموعه سرگرمی اتاق فرار کرج، دبیرستان دخترانه قلم چی، کافه وسنا Cafe Vesna و سوپر مارکت قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر سالار واقع شده‌اند:

 • هایپر۲۰
  بلوار مطهری، پیروزی
 • سوپرمارکت شاهد
  بلوار مطهری، خیابان شاهد 2
 • سوپرمارکت بیست20
  بلوار مطهری، پیروزی، بین والفجر 2 و 3
 • سوپر مارکت گل گندم
  استقلال جنوبی، بین بن بست فرهاد بیات و بنفشه
 • سوپر مارکت اقبالی
  استقلال جنوبی، بین هشت متری اول و شهید فرزانه خامنه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Farbod king (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر سالار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر سالار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر سالار ندارد.
  neshan logo