عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سوم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم (محله تهرانپارس غربی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی

موقعیت ایستگاه اتوبوس فلکه سوم در محله تهرانپارس غربی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس) واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و پاساژ فجر و همچنین فروشگاه افق کوروش، رادیولوژی و سونوگرافی خورشید، آموزشگاه موسیقی افرا، راد پروتئین و هات داگ مسعود قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سوم

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و خیابان فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس) قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس فلکه سوم محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس المهدی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه سوم، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیدالشهداء
  بلوار شاهد، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و سجده ای
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارراه اشراق
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سوم ندارد.
  neshan logo