info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سوم
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و یک ایستگاه اتوبوس در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی تهران‌پارس و پاساژ فجر و همچنین سونوگرافی دکتر مردانی، فروشگاه افق کوروش، آموزشگاه موسیقی افرا، راد پروتئین و پیتزا کلاسیکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهران

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهران در شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس المهدی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سیدالشهداء
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین میرزازاده و سجده ای
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه چهارراه اشراق
  بلوار خوشوقت، ناهیدی - جشنواره، بین صد و بیست و یک و میرزازاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سوم ندارد.
  location استان تهران، تهران، فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، بین بلوار خوشوقت و زفرقندی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo