info
عکس ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد
category

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد محله دشتی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتی یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دشتی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین ابزار آلات و رنگ فروشی فخر، مجموعه ورزشی پرشین، کباب نیکوکار، لوازم یدکی فلاحی (ایساکو) و کافه جاماسب Cafe Jamasb قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد یزد

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد یزد در شهر یزد، محله دشتی و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جهاد، بین دشتی 11 و 13 بروید. ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار جهاد، بین دشتی 11 و 13
ثبت نظر و تصویر
neshan logo