عکس ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد (محله دشتی، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار جهاد، بین دشتی سیزدهم و دشتی یازدهم

موقعیت ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد در محله دشتی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد (ایستگاه اتوبوس) در محله دشتی یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله دشتی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آوا و همچنین ابزار آلات و رنگ فروشی فخر، کباب نیکوکار، لوازم یدکی فلاحی (ایساکو)، اغذیه خلیج و کافه جاماسب Cafe Jamasb قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد

ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد در شهر یزد، محله دشتی و بلوار جهاد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جهاد، بین دشتی سیزدهم و دشتی یازدهم بروید. ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار جهاد، بین دشتی سیزدهم و دشتی یازدهم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ماکارونی رشد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منابع طبیعی
  منابع طبیعی، نرسیده به آیت الله علاقه بند
 • ایستگاه اتوبوس هتل صفاییه
  خیابان تیمسار فلاحی، بین عدالت و خیابان وصال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ماکارونی رشد ندارد.
  neshan logo