info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و خیابان شهید زرگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مهران فرهنگیان، خودپرداز بانک قوامین، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی رز و سوپر مارکت آزان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران یزد

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران یزد در شهر یزد، محله صدا و سیما و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، بین جام جم 1 و فلاح 3 است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس ارابه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط fox (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی مهران ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر، بین جام جم 1 و فلاح 3
ثبت نظر و تصویر
neshan logo