info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
category

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت محله حکیمیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان فجر واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و چهار ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپرمارکت گلستان، فروشگاه افق کوروش، فست فود جوی، فروشگاه پوشاک ایرانیان و موبایل فجر دفتر امورمشترکین فجر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حکیمیه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خلعتبری، فجر، بین شهید کلثومی و گلریز 2/1 است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس خودرو شکری قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارکیده
  بزرگراه شهید بابایی، دانش، بهشت، بین بهار یکم و ارکیده
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بزرگراه شهید بابایی، دانش، بهشت، بین شکوفه و بهار یکم
 • ایستگاه اتوبوس بهشت
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهید عبدالرضا، بین شکوفه و بهشت
 • ایستگاه اتوبوس مهر
  بزرگراه شهید بابایی، چمن آرا، بلوار شهید عبدالرضا، بین فروردین و لریجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک تجارت ندارد.
  neshan logo