info
عکس مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی
category

مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی محله ونک، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
1.3
14 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی

مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی (مرکز دندان‌پزشکی) در محله ونک تهران و خیابان بنیسی واقع شده است. این مرکز یکی از هشتاد و یک دندان پزشکی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خاتم الانبیا و مجتمع تجاری اسکان و همچنین بیمارستان ولیعصر (عج) فراجا، رستوران حاتم، مرکز تصویربرداری پزشکی جام جم، ساندویچ هایدا و کارگزاری آگاه قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی واقع شده‌اند:

 • مطب دندانپزشکی دکتر آرش قاری نیت
  ولیعصر، صانعی
 • مطب دندانپزشکی دکتر سولماز امانی جوردهی
  ولیعصر، صانعی
 • دندانپزشکی
  بزرگراه کردستان، ونک، ارم، بین فردوس و بهشت
 • مطب دندانپزشکی دکتر زینب داوودمنش
  بزرگراه شهید حقانی، گاندی شمالی
 • مطب دندانپزشکی دکتر اسدی
  نلسون ماندلا (جردن)، قبادیان شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hoori (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دندانپزشکی دکتر بنیسی ندارد.
  neshan logo