info
عکس ایستگاه اتوبوس پل سیمان
category

ایستگاه اتوبوس پل سیمان محله منصوریه منگل، ری

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل سیمان

ایستگاه اتوبوس پل سیمان (ایستگاه اتوبوس) در محله منصوریه منگل ری و خیابان فدائیان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله منصوریه منگل ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پروتیین خورشید و همچنین کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور ری، برگر سیتی، اداره برق شهرری، رینگ و لاستیک علیزاده و سفره خانه سنتی مهتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل سیمان ری

ایستگاه اتوبوس پل سیمان ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله منصوریه منگل قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس فدائیان اسلام، بین شهید مصطفی امیری و محمدی است. برای دسترسی به نقاط مختلف ری، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پل سیمان ری عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس مالک اشتر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پل سیمان ری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل سیمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الهیه
  بلوار بسیج، سیزدهم، شهید یوسفی، حنیفه زاده، بین شهدا و شکیبا
 • ایستگاه اتوبوس ابن بابویه
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • ایستگاه اتوبوس بیمه حسین آباد
  فدائیان اسلام، بین حاتمی و تاجیک
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امام رضا
  فدائیان اسلام، غیبی، شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل سیمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل سیمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل سیمان ندارد.
  neshan logo