info
عکس کشاورزی
category

کشاورزی محله محله نیایش، یزد

درباره‌ی کشاورزی

کشاورزی (بانک) در محله محله نیایش یزد و خیابان شهید گلدان ساز واقع شده است. این مکان یکی از پانزده بانک در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین کافه تایم CafeTime، کباب ترکی فرشته، نمایندگی ایران خودرو امیری کد 4017، کباب ترکی برشته و سیسمونی خورشید کوچولو قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک کشاورزی یزد

بانک کشاورزی یزد در شهر یزد، محله محله نیایش قرار گرفته است. بانک کشاورزی یزد از بانک‌های خوب محله محله نیایش است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری چون بانک سپه چمران، بانک صادرات و بانک قوامین شهید چمران یزد هم قرار دارند. شما می‌توانید از خدمات خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک کشاورزی یزد برویم؟

شما می‌توانید از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک کشاورزی یزد در ایستگاه اتوبوس کوچه نعیم آباد پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک، اطلاعاتی هستند که شما می‌توانید از طریق نشان به دست آورید. اگر برای انجام کاری به بانک کشاورزی یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک کشاورزی یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده کشاورزی واقع شده‌اند:

 • بانک سپه چمران
  چمران، یاس
 • بانک صادرات
  چمران، یاس
 • بانک قوامین شهید چمران یزد
  چمران، نرسیده به رهبر
 • بانک رفاه کارگران
  چمران، بین آفتاب و خیراللهی
 • بانک سپه
  چمران، ابتدای چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کشاورزی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کشاورزی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کشاورزی ندارد.
  neshan logo