info
عکس ایستگاه اتوبوس الغدیر
category

ایستگاه اتوبوس الغدیر محله هفده شهریور، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الغدیر

ایستگاه اتوبوس الغدیر (ایستگاه اتوبوس) در محله هفده شهریور تهران و خیابان شهیدان طارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله هفده شهریور تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یکتا و همچنین لاستیک فروشی اطلس تایر، داروسازی اسوه، پروفیل آلومینیوم آرمان، تیغ اره طاهری و صافکاری و نقاشی اتومبیل اسوه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران

در شهر تهران، محله هفده شهریور ، ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهیدان طارمی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ماهان قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس الغدیر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الغدیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایران پویا
  چهل و پنج متری زرند، بین ارداقی و عمار
 • ایستگاه اتوبوس بربری
  شهیدان طارمی، میرزایی، بین موسوی و وثوقی
 • ایستگاه اتوبوس میدان شاد آباد
  شهید بروجردی، اصغری، بین میقات و میدان شهدای شادآباد
 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  شهیدان طارمی، بین نصر و عزیزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الغدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الغدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الغدیر ندارد.
  neshan logo