info
عکس ایستگاه اتوبوس خ هشتم
category

ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خ هشتم

ایستگاه اتوبوس خ هشتم (ایستگاه اتوبوس) در کرج و خیابان استقلال شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرپوشیده ستاره درخشان، بیمارستان فوق تخصصی آرام و مرکز خرید ملاصدرا و همچنین پمپ بنزین ملاصدرا نور، گیم نت متاورس، کافه دایس، ستاد خبری اداره اطلاعات کرج و گل فستیوال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج

ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج را می‌توانید در شهر کرج، پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس استقلال شمالی، بین شهید اسماعیل مسلمی و هشتم فاز 1 می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مجتبی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خ هشتم کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خ هشتم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه باندی
  بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس مهستان
  بلوار نبوت، حج
 • ایستگاه اتوبوس سر داریوش
  قائم - داریوش، بین بلوار آزادی و قائم 2
 • ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _
  بلوار موذن، بلوار دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه
  بلوار موذن، بلوار دانشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خ هشتم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خ هشتم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خ هشتم ندارد.
  neshan logo