info
عکس فروشگاه قائم
category

فروشگاه قائم محله چهارچشمه، مشهد

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه قائم

فروشگاه قائم (بازار و مرکز خرید) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار پیروزی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه شرکاء، باشگاه کوهنوردی کاویان، آزمایشگاه دکتر اکبرزاده، کترینگ شهرزاد و عینک آریانا قرار گرفته است.




آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه قائم ندارد.
neshan logo