info
عکس ایستگاه اتوبوس کلهرنواب
category

ایستگاه اتوبوس کلهرنواب (محله سلسبیل شمالی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلهرنواب

موقعیت ایستگاه اتوبوس کلهرنواب در محله سلسبیل شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس کلهرنواب (ایستگاه اتوبوس) در محله سلسبیل شمالی تهران و خیابان یدالله کلهر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله سلسبیل شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه اقبال و پاساژ برج گردون و همچنین بهار ترافیک، آش علی بابا، پایگاه سایت شهدای ناجا (بهداری راهور)، بانک صادرات شعبه ارزی ریالی و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهيد نواب صفوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلهرنواب

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کلهرنواب است که در محله سلسبیل شمالی خیابان یدالله کلهر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در توحید، یدالله کلهر قرار دارد. ایستگاه اتوبوس کلهرنواب محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو مدافعان سلامت قرار دارد. همچنین آژانس رهروان را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کلهرنواب و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلهرنواب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  کارگر شمالی، فرصت شیرازی، بین صالحی و جمالزاده
 • ایستگاه اتوبوس بهبودی
  آزادی، بین وزارت کار و شکاری
 • ایستگاه اتوبوس نو فلاح
  جمهوری اسلامی، بین یاسری و سلیمانیه
 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه پایانه فیاض بخش
  آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلهرنواب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلهرنواب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلهرنواب ندارد.
  neshan logo