info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی (محله ریاضی یزدی، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی در محله ریاضی یزدی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، کافه رستوران ناپلازا، باشگاه پیام آرامش، داروخانه دکتر فخرالدینی و لوازم التحریر باران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی است که در محله ریاضی یزدی بلوار ابن سینا قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ابن سینا بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع مسکونی ساقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلنیک کوثر
  بلوار جهاد، بین پاسداران 2 و صابران
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
  بلوار پاسداران، بین کوچه 17 پاسداران و بلوار یاسین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی ندارد.
  neshan logo