info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی محله ریاضی یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و بولوار ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک ژوپیتر یزد، بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، داروخانه دکتر فخرالدینی، لوازم التحریر باران، کافه آسمون و هایپر مارکت میکاییلیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد است که در محله ریاضی یزدی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo