عکس ایستگاه قطار کارون
category

ایستگاه قطار کارون (محله منازل کارون، اهواز)

ایستگاه قطار
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، امام خمینی شرقی، ارشاد، کارون، بین کارون 6 و 7

موقعیت ایستگاه قطار کارون یکی از ایستگاه‌های قطار خوب منطقه در محله منازل کارون اهواز را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه قطار کارون (ایستگاه قطار) در محله منازل کارون اهواز و خیابان کارون واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره بازرسی فنی و خوردگی فلزات شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و حوزه علمیه امام خمینی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های قطار خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، امام خمینی شرقی، ارشاد، کارون، بین کارون 6 و 7


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سام خفن (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ شنبه 26 شهریور ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه قطار کارون اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

قطار راه آهن ایستگاه

آخرین بروزرسانی: شنبه 26 شهریور ماه 1401

نظرات کاربران در مورد ایستگاه قطار کارون

  • avatar
    Alireza.Ahvaz (شهریار سطح ۷) سه شنبه 28 دی ماه 1400

    خدایی کی مخیخواد راه بیوفته این مترو؟؟ هنوز راه نیوفتاده آخه تو مسیر یاب چرا اضافه شده

  • avatar
    ایوب (شهریار سطح ۸) یکشنبه 09 آبان ماه 1400

    ایستگاه قطار رویایی 🤣🤣🤣🤣

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه قطار کارون اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه قطار کارون اهواز ندارد.