category کارخانه قدس خراسان

کارخانه
استان خراسان رضوی استان خراسان رضوی، بزرگراه مشهد - قوچان
5.0 بر اساس 5 رای

موقعیت کارخانه قدس خراسان را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

کارخانه قدس خراسان (کارخانه) در خراسان رضوی، شهرستان مشهد و بزرگراه مشهد - قوچان واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از کارخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، بزرگراه مشهد - قوچان

تلفن تماس: 05135420970

وب‌سایت رسمی: ghodskh.ir


سایر کارخانه‌های که در محدوده کارخانه قدس خراسان واقع شده‌اند:

 • شرکت شیر پگاه خراسان
  (4.1)
  بزرگراه مشهد - قوچان
 • کارخانه شیر پگاه خراسان
  بزرگراه مشهد - قوچان
 • آنتن آسمان
  بزرگراه قوچان - مشهد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط باربُد (کاوشگر نشان) در تاریخ جمعه 12 آذر ماه 1400 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارخانه قدس خراسان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  کارخانه قدس خراسان کارخانه شرکت

  آخرین بروزرسانی: جمعه 12 آذر ماه 1400
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارخانه قدس خراسان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارخانه قدس خراسان ندارد.