info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهرری
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهرری محله اقدسیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهرری

ایستگاه اتوبوس میدان شهرری (ایستگاه اتوبوس) در محله اقدسیه ری و خیابان فدائیان اسلام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله اقدسیه ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فیروزآبادی و پاساژ مهدی و همچنین کافه رستوران بام ری، داروخانه شبانه روزی دکتر بهروزی، مسجد فیروزآبادی، آکادمی زبان سفیر شعبه شهرری و فست فود ژوان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران است که در محله اقدسیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فدائیان اسلام واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پیام واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهرری تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهرری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کمیل
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس میدان شهید قشقایی تخلیه
  احمد قمی، تقاطع جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس ابن بابویه
  غیوری جنوبی، بین عبداللهی و نصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهرری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهرری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهرری ندارد.
  neshan logo