info
عکس نانوایی رضا
category

نانوایی رضا شهر صدرا

نانوایی

درباره‌ی نانوایی رضا

نانوایی رضا (نانوایی) در صدرا و خیابان نرگس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری سپهر و همچنین کافی شاپ، خدمات فنی ساختمان مهندس رحیمی، پارک بازی باب اسفنجی، درمانگاه پارسه و دبستان ملاصدرا ۱و ۲ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد نانوایی رضا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  صفری
  دوشنبه 25 اسفند ماه 1399

  نانوایی رجا نانهای خوب و با کیفیتی دارد و با پرسنل خوش برخورد

  1

سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی رضا واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگگ
  بلوار دانش، بلوار عرفان
 • نانوایی بربری
  بلوار ایران، بلوار اندیشه
 • نانوایی لواش سهند
  (5.0)
  بلوار ایران، ایران 5، ایران سوم
 • نانوایی الماس شهر
  (5.0)
  بلوار دانش، بین بلوار فرهنگ و خیابان ناهید
 • مجتمع نان امید سنگک لواش
  (3.5)
  بلوار دانش، بین خیابان ناهید و بلوار خوارزمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی رضا ندارد.
  neshan logo