info
عکس ایستگاه اتوبوس گیلان 168
category

ایستگاه اتوبوس گیلان 168 محله بلوار گیلان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گیلان 168

ایستگاه اتوبوس گیلان 168 (ایستگاه اتوبوس) در محله بلوار گیلان رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله بلوار گیلان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید برج گلسار و همچنین بوم برگر، هاکوپیان، مجتمع فنی تهران استان گیلان، کافه 29 و رستوران گیلان گراند قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گیلان 168 رشت

آدرس ایستگاه اتوبوس گیلان 168 رشت، شهر رشت، محله گلسار است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار گیلان، بین خیابان 168 و 170 است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس گیلان 168 رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی کالسکه، شهر باران واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گیلان 168 رشت و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گیلان 168 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی
  بلوار سمیه، بین گیل و 142
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان
  بلوار سمیه، بین بلوار دیلمان و 138
 • ایستگاه اتوبوس میدان ثقفی
  بلوار گلسار، بین میدان احمدرضا ثقتی و گلسار 104
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 111
  بلوار گلسار
 • ایستگاه اتوبوس گیلان 192
  بلوار گیلان، بین خیابان 179 و 192
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گیلان 168 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گیلان 168 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گیلان 168 ندارد.
  neshan logo