info
عکس ایستگاه اتوبوس گلسار 86
category

ایستگاه اتوبوس گلسار 86 محله گلباغ نماز، رشت

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلسار 86

ایستگاه اتوبوس گلسار 86 (ایستگاه اتوبوس) در محله گلباغ نماز رشت و بلوار گلسار واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی گیلان و مرکز خرید ایرانیان و همچنین مجموعه ورزشی یادگار امام، داروخانه شبانه روزی البرز، پمپ بنزین گلسار، درمانگاه شبانه روزی صابرین و دکتر شهریار دادگری (جراح و متخصص گوش و حلق و بینی) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلسار 86 رشت

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر رشت، ایستگاه اتوبوس گلسار 86 رشت است که در محله گلباغ نماز قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار گلسار، بین 80 و 86 بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس گلسار 86 رشت عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف رشت دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی پارس واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس گلسار 86 رشت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده گلسار 86 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دیلمان
  بلوار سمیه، بین بلوار دیلمان و 138
 • ایستگاه اتوبوس گلسار 111
  بلوار گلسار
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  عظیم فتحی، بین ضمیریان و سعدی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان ثقفی
  بلوار سمیه، بین گیل و 142
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلسار 86 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلسار 86 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلسار 86 ندارد.
  neshan logo