info
عکس ایستگاه اتوبوس داروخانه
category

ایستگاه اتوبوس داروخانه محله شمیران نو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس داروخانه

ایستگاه اتوبوس داروخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و خیابان غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهدیه و همچنین آرایشی بهداشتی ۱۳۳ (شعبه ۳)، نمایندگی بوتان، تعمیرگاه پاور کلاچ، کترینگ حمیدان و عینک اسکار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران

ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شمیران نو پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس هنگام، موگویی، غفاری، بین نظری و چوپان جمجردی است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس ولیعصر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس داروخانه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده داروخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه علم و صنعت
  هنگام، حیدرخانی، بین دانشگاه علم و صنعت و چهل و دوم
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  هنگام، دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  هنگام، بین نوفلاح و بلوار آزادگان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس داروخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس داروخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس داروخانه ندارد.
  neshan logo