info
عکس ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی
category

ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی محله تیموری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی

ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی (ایستگاه اتوبوس) در محله تیموری تهران و خیابان کنارگذر آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله تیموری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آزادی و مرکز خرید کوثر و همچنین کریم سیستم، مدیریت ثبت احوال منطقه غرب تهران، کلینیک دامپزشکی راد، ورودی مترو ایستگاه دکتر حبیب الله و نمایندگی 1719 کرمان موتور آزادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دکتر حبیب اله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی تهران

ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تیموری پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، بین حبیب زادگان و قدیر می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دکتر حبیب اله نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مهر استاد معین واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حبیب اللهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بهنود
  آزادی، جیحون، بین آپادانا و رز
 • ایستگاه اتوبوس بانک
  یادگار امام، دامپزشکی، بین صادق زاده و کبودی
 • ایستگاه اتوبوس آزادی
  آزادی، شادمهر، تقاطع تیموری
 • ایستگاه اتوبوس استاد معین فیاض بخش
  بزرگراه آیت الله سعیدی، دامپزشکی، استاد معین، بین میدان استاد معین و افشاری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  یادگار امام، دامپزشکی، بین عربی و اولیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی ندارد.
  neshan logo