info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی محله فاز دو، پرند

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی (ایستگاه اتوبوس) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار باهنر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امداد خودرو پرند، میدان آزادی، جگرکی سلاطین، لوازم یدکی ایساکو و جرثقیل جهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان آزادی پرند

ایستگاه اتوبوس میدان آزادی پرند در شهر پرند، محله فاز دو و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار باهنر، نرسیده به میدان آزادی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان آزادی پرند عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف پرند بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو پرند قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس چلچله واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان آزادی پرند، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی

ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس میدان آزادی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان آزادی ندارد.
location استان تهران، پرند، بلوار باهنر، نرسیده به میدان آزادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo