info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ محله ولیعصر - بیسیم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ

ایستگاه اتوبوس فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر - بیسیم تهران و خیابان عطارباشی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر - بیسیم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حمید و همچنین بوستان ولیعصر، خانه فرهنگ ولیعصر (عج)، حسینیه خرابه شام، مسجد نوروز زاده و دبستان شهید مفتح قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران است که در محله ولیعصر - بیسیم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرهنگ تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید رضایی قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید آژانس شهرام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لطفی
  شوش
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی
 • ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو
  شوش، 17 شهریور، بین شمیرانی و آجیلی
 • ایستگاه اتوبوس افشار
  شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ ندارد.
  neshan logo