info
عکس رویانامارکت
category

رویانامارکت دزفول

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی رویانامارکت

رویانامارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در دزفول و خیابان امام خمینی شمالی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و هایپرمارکت مادر و همچنین نانوایی سید، مدرسه پیشگام، سازمان تبلیغات اسلامی، هامین دکور و مسجد امام هادی (ع) قرار گرفته است.سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده رویانامارکت واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت سیب
  فردوسی، بین امید و وفایی فر
 • سوپرمارکت ناهیدی
  فردوسی، بین فارغ و شهید جلالی 2
 • سوپر مارکت لایک
  بلوار سیدالشهدا، بین گلباران و سمیه
 • سوپر مارکت آوا
  بلوار سیدالشهدا، بین سمیه و امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عبدالرضا حیدری دهنوی (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رویانامارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رویانامارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رویانامارکت ندارد.
  neshan logo